Redukcja Kosztów Utrzymania Sprzętu i Oprogramowania

Dostęp do nowoczesnych serwerów za ułamek kosztów.

Brak kosztów utrzymania sprzętu.

Brak kosztów instalacji.

Pełna skalowalność systemu.

Dostęp do nowoczesnych serwerów

Naszym klientom oferujemy oprogramowanie instalowane na nowoczesnych serwerach lokowanych w specjalizowanych serwerowniach. Stale modernizowane i nadzorowane serwery pracujące na zdublowanej infrastrukurze gwarantują bardzo wysoką wydajność i funkcjonalność.

Brak kosztów utrzymania sprzętu

Nie musisz się martwić o koszty utrzymania sprzętu i oprogramowania. Zapomnij o aktualizacjach, rozbudowie, awariach sprzętu i innych problemach technicznych. Nasz personel stale dba o stan i dostępność serwerów i oprogramowania.

Skalowalność systemu

System może rosnąć wraz z Twoją firmą. W zależności od potrzeb - możesz dowolnie zwiększać liczbę stanowisk czy wolumen używanych danych. Nie musisz przy tym rozbudowywać serwerów, dysków, łącz, systemów zapasowych itd. Wszystko to dzieje się automatycznie. W razie potrzeby Twój system zostaje uruchomiony na dodatkowych serwerach, procesorach czy modułach pamięci.

Brak kosztów instalacji

Nasze oprogramowanie nie wymaga instalacji. Z wszystkich funkcji korzystasz używając swojej ulubionej przegladarki internetowej w dowolnym systemie operacyjnym. Wystarczy, że wpiszesz adres i zalogujesz się do systemu i już możesz działać.